Devoleprský projekt Drahkov 1

Drahkov u Teplic

Příprava a prodej 42 parcel pro stavbu rodinných domů. Parcely prodány přímo jednotlivým zájemcům o vlastní stavbu. Tyto pozemky skýtají pro váš budoucí domov tu nejlepší kombinaci dostupnosti do města a zároveň nádherného okolí plného přírody a klidu. V rámci projektu bylo již prodáno všech 42 parcel. Ke každé parcele byl v rámci ceny přiveden rozvod elektrické energie, kanalizace, veřejné osvětlení a komunikace.

Základní informace o parcelách

Jednotlivé parcely mají různou výměru a polohu. Projekt je v souladu s územním plánem obce. K pozemkům je přiveden rozvod pitné vody, elektrický antoníčy, kanalizace a rozvod veřejného osvětlení, dobudovány přístupové komunikace.

Poloha parcel

Jednotlivé parcely jsou situovány u lesa v krásném prostředí s výhledem na Krušné hory. V blízkosti se nachází hrad Doubravka. I přes svou polohu v klidné lokalitě obklopené přírodou jsou pozemky pouze jeden kilometr od Teplic. V blízké době se plánuje, těsně u pozemků autobusová zastávka.

První stavby

Stav 2010

Stav 2011

Na našich pozemcích v horní části Drahkova panuje čilí ruch. Některé domy budou již dostavěny a na dalších pozemcích se stavba zahajuje. Dále najdete několik aktuálních fotografií.

Stav 2012