Devoleprský projekt Drahkov 1 – dokončeno

Drahkov u Teplic

V současné době nabízíme k prodeji velice lukrativní pozemky v obci Drahkov u Teplic. Tyto pozemky skýtají pro váš budoucí domov tu nejlepší kombinaci dostupnosti do města a zároveň nádherného okolí plného přírody a klidu. V rámci projektu bylo již prodáno 25 parcel. Vše probíhá naprosto hladce a bez problémů. U prodaných parcel již probíhá výstavba. Máte jedinečnou šanci koupit zbývající parcely pro váš domov v takto výjimečné lokalitě. Nenechte si ujít svou šanci, kontaktujte nás a přijďte se sami přesvědčit, o jak zajímavou lokalitu se jedná.

Základní informace o parcelách

Jednotlivé parcely mají různou výměru a polohu. Projekt je již zahrnut v územním plánu obce. K pozemkům je přiveden rozvod pitné vody, elektrický rozvod, kanalizace a rozvod veřejného osvětlení. Po ukončení výstavby rodinných domků budou dobudovány přístupové komunikace.

Poloha parcel

Jednotlivé parcely jsou situovány v krásném prostředí s výhledem na Krušné hory. V blízkosti se rozkládá hrad Doubravka. I přes svou polohu v klidné lokalitě obklopené přírodou jsou pozemky pouze jeden kilometr od Teplic. V blízké době se plánuje, těsně u pozemků autobusová zastávka. Přesnou polohu lokality naleznete na následující mapě.

Prohlídka pozemků

Abyste se mohli přesvědčit o výjimečnosti a nezaměnitelné atmosféře celé lokality, nabízíme vám možnost osobní prohlídky. Můžete si také udělat hrubou představu pomocí naší virtuální prohlídky. Tato prohlídka vám však nemůže nahradit osobní zkušenost. Srdečně vás proto zveme k návštěvě.

První stavby

Stav 2010

Stav 2011

Na našich pozemcích v horní části Drahkova panuje čilí ruch. Některé domy budou již dostavěny a na dalších pozemcích se stavba zahajuje. Dále najdete několik aktuálních fotografií.

Stav 2012